Plakat według swojego pomysłu

Mogłoby się wydawać, że plakaty możemy wykorzystywać jedynie do celów reklamowych lub marketingowych, jako nośnik reklamy i informacji. Nic bardziej mylnego. Druk plakatów zapewnia możliwość wykonania ich nie tylko w ilości hurtowej, ale również pojedynczych sztuk w pełni zaprojektowanych przez nas według naszych potrzeb oraz przeznaczenia plakatu.

Spersonalizowane plakaty doskonale sprawdzą się jako dekoracje do domu, biura lub sklepu oraz jako prywatny, niebanalny prezent dla bliskiej osoby.

Do wyboru mamy wiele formatów, wykończeń oraz rodzajów dlatego przy projektowaniu każdy będzie w stanie dopasować wszystkie elementy do swojego pomysłu.

  1.   Dekoracja – plakat jako dekoracja pomieszczenia daje ogromne pole do popisu naszej wyobraźni. Dodatkowo dzięki niskim kosztom produkcji sprawia, że może zmieniać aranżację tak często jak tylko chcemy. W zależności od naszych potrzeb plakat może ożywić pomieszczenie lub wprowadzić odrobinę harmonii i spokoju. Może również wprowadzić klimat, który akurat jest na czasie oraz dodać charakteru. W ostatnich czasach plakaty zastępują wielkie obrazy w ramach na ścianie. Powodem są przede wszystkim niższe koszty zakupu oraz możliwość częstej zmiany.
  2.   Prezent dla bliskiej osoby – taki osobisty plakat w łatwy sposób możemy zaprojektować dodają jedno lub kilka zdjęć, które chcemy nadrukować. Dodatkowo druk plakatów daje możliwość dodatnia osobistego napisu oraz dedykacji. Taki prezenty doskonale sprawdzą się np. na Dzień Babci i Dziadka lub na Dzień Mamy. Wspólne zdjęcie na plakacie wielkoformatowym będzie również pięknym upominkiem z okazji rocznicy ślubu lub podróży poślubnej.
  3.   Pokój dziecka – plakaty to również świetne rozwiązanie do udekorowania pokoju najmłodszych członków rodziny. Wiedząc jak często zmieniają się upodobania i zainteresowania dzieci plakat doskonale sprawdzi się jako dodatek do pomieszczenia gdzie przebywają nasze pociechy. Możemy na nim wydrukować ulubione postaci z bajek, obiekty zainteresowań dziecka lub zdjęcie z najbliższym przyjacielem lub członkiem rodziny. Pięknie będą prezentowały się plakaty z rysunkami narysowanymi przez same dzieci. W momencie kiedy dziecko straci zainteresowanie obecnie zawieszonymi plakatami bez najmniejszego problemu możemy przygotować inne, spełniające obecne potrzeby i oczekiwania malucha.

Sporo czasu zaoszczędzi nam możliwość zamówienia takiego produktu przez internet. Plakat online to wyjątkowo szybka i łatwa opcja. Wystarczy wysłać projekt plakatu mailowo. W przygotowaniu własnego plakatu wystarczy odrobina wyobraźni.