Pudełko z logo, dlaczego warto?

Pudełko to przedmiot, który używany jest codziennie i przydaje się w wielu sytuacjach. Dlaczego nie miałby tak często reklamować Twojej firmy?  Taki zwyczajny przedmiot codziennego użytku może stać się świetnym nośnikiem reklamy Twoich produktów lub usług.  Jest wiele sytuacji, w których dobrze jest mieć pudełko z logo własnej firmy. Przeczytaj i przekonaj się, że naprawdę warto.

Wysyłka i pakowanie produktów w pudełko z logo sklepu

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny to często spotykasz się z sytuacją kiedy klienci kupują nie pojedyncze produkty, ale ich zestawy. Wtedy pudełko z logo firmy bardzo dobrze sprawdzi się jako opakowanie zbiorcze. Zupełnie inne, lepsze wrażenie robi otrzymanie przesyłki w pudełku, które jest ciekawe graficznie i nawiązuje do wizerunku przedsiębiorstwa sprzedającego.  Podobnie w sklepie stacjonarnym, kilka produktów zapakowane w estetyczne pudełko z logo wygląda ładniej niż wrzucone do foliowej torby. Szczególnie, że wiele osób chce aby ich zakupy były przyjazne środowisku, a pudełko które może wykorzystać wielokrotnie jest na pewno ekologicznym wyborem.

Upominki dla klientów spakowane w pudełko z logo

Można znaleźć wiele okazji do obdarowania swoich klientów upominkiem. Niezależnie od branży, w której działa dana firma okazją może być promocja lub rocznica działalności firmy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to opakowanie prezentu również przypominało klientowi o naszej firmie. Wystarczy zrobić opakowanie z logo własnej firmy. Klient na pewno ucieszy się z upominku, który otrzyma, a do tego opakowanie z logo spełni dodatkową rolę dyskretnego nośnika reklamy. Czy to nie jest podwójna korzyść? Oczywiście, że jest.

Trwałe pudełko z logo zostanie z klientem na dłużej

Jeżeli opakowanie z firmowym nadrukiem będzie dobrej jakości może posłużyć dużo dłużej niż tylko na czas przechowywania, transportu czy używania danego produktu. Coraz popularniejsza teraz filozofią redukcji odpadów i nadawania przedmiotom drugiego życia może zaowocować tym, że pudełko z logo firmy zostanie z klientem na dłużej jako karton do przechowywania lub pudełko na potrzebne domowe drobiazgi. Tym samym dłużej będzie przypominało o naszym przedsiębiorstwie.