Rodzaje notesów firmowych

Notesy firmowe są wyjątkowo uniwersalną formą reklamy dla każdej firmy. Ich główną zaletą jest funkcjonalność, którą doceniają zarówno pracownicy firmy, jak i klienci. Dodatkowo koszt produkcji notesów nie jest wysoki, dlatego możemy dowolnie je projektować i wykorzystywać do promocji firmy.

Notesy firmowe – w jaki sposób możemy je przekazywać

  •         Jako wyposażenie biura – notesy z logo firmy to doskonały pomysł, który idealnie wpisze się w jednolitą identyfikację marki. Dodatkowo sprawi, że pracownicy będą mieli świetne warunki pracy, co zdecydowanie zwiększa ich produktywność
  •         Upominek dodawany do zakupów – notesy firmowe będą doskonałym dodatkiem do zakupów. Możemy je zarówno przekazywać w sklepie stacjonarnym jak i dodawać do zamówień internetowych
  •         Podczas imprez firmowych – przygotowując pakiety gadżetów na wydarzenia firmowe nie można zapomnieć o notesach z logo firmy. Będą świetnym upominkiem oraz nośnikiem reklamy
  •         Podczas targów, konferencji oraz szkoleń – notesy z logo firmy są niezbędnym elementem pakietów powitalnych. Notesy firmowe nie tylko będą świetnym nośnikiem reklamy, ale doskonale sprawdzą się do notowania podczas wydarzenia

Notesy z logo firmy – dlaczego warto w nie inwestować

Przede wszystkim ich główną zaletą jest niski koszt produkcji. To sprawia, że stają się niedrogim, a jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamy. Możemy wybrać różne formy takie jak notes klejony, notes bez okładki lub notes z okładką. Każde z nich świetnie sprawdzą się w różnych sytuacjach. Najważniejsze jest, aby zadbać o profesjonalny projekt oraz realizację.

Notes klejony

Dzięki klejeniu notesy są trwałe i bardzo wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo notes klejony daje możliwość łatwego i szybkiego wyrwania kartki, co sprawia, że będzie niezastąpiony podczas wykonywania szybkich notatek oraz list.

Notes z okładką

Notes z okładką daje możliwość zaprojektowania pięknego produktu, który od pierwszej chwili zainteresuje odbiorcę. Okładka może jednocześnie promować firmę oraz przyjąć formę dekoracyjną.

Notes bez okładki

Notes bez okładki najczęściej wykorzystywany jest do robienia szybkich notatek. Na każdej stronie możemy umieścić logo firmy, co sprawi, że stanie się on również świetnym nośnikiem reklamy.

Notesy firmowe mają wiele zastosowań. Tego typu upominek doceni każdy odbiorca. Wykorzystane w przestrzeni prywatnej będą dumnie reklamować naszą firmę.