Siatka Mesch – co to takiego?

Siatka Mesch to materiał najczęściej wykorzystywany do reklam zewnętrznych. Jest lekka a zarazem niebywale wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak wiatr, duże różnice temperatur czy promieniowanie UV. Dzięki swojej oczkowej budowie, umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Reklama zewnętrzna to nie jedyne zastosowanie siatki Mesch. Hitem ostatnich lat stały się torby. Dzięki możliwości nadruku, torby Mesch idealnie sprawdzą się jako reklama Twojej firmy.

Torby z siatki Mesh

Dlaczego akurat siatka Mesch została wykorzystana do produkcji toreb? Przede wszystkim przez swoją wytrzymałość. Skoro sprawdza się jako reklama zewnętrzna, to z pewnością nada się na zakupy. Ważne też jest, żeby torba zakupowa była lekka, dlatego torby Mesch zdają w tym wypadku egzamin na piątkę z plusem. Dzięki elastycznemu materiałowi i odporności na zgniecenia, zawsze będą wyglądały jak nowe a przy okazji dzięki nadrukowi, w oryginalny sposób wypromujesz swoją firmę.

Druk solwentowy

Na torbach z siatki Mesch stosuje się druk solwentowy. Jest on bowiem odporny na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu kolory długo pozostają żywe a kontury i kształty wyraziste. Przy tego typu produktach jest to niezmiernie ważne. To jak wyjątkowy i precyzyjny jest druk solwentowy, świadczy też fakt, że wykorzystuje się go do przygotowywania szyldów, bilbordów, plakatów a także reklam wielkoformatowych, wewnętrznych oraz świetlnych. Na swojej torbie możesz wydrukować wszystko, zarówno tekst i grafikę. Możesz też całości nadać taką barwę, aby współgrała z kolorami Twojej marki.

Torby z siatki Mesh są produkowane w różnych formatach (https://www.drukomat.pl/torby-mesh). Aby Twoja torba była jedną spójną całością, drukarnie zadbały o każdy szczegół. Spośród bogatej gamy kolorów możesz wybrać sznurek pasujący do barw nadruku na Twojej torbie. Zaprojektuj swoją jedyną, niepowtarzalną torbę Mesch i spraw, aby każdy ją zauważył i zapamiętał Twoją reklamę. Sprawdź jakie to proste.