Styrodur – do czego wykorzystać

Z pewnością nie raz zwróciły Twoją uwagę reklamy przestrzenne. Kolorowe litery a nawet loga firm stają się ozdobą ścian sklepów, restauracji, sklepów i stoisk targowych. Są codziennością, na którą nie sposób się nie natknąć. Co sprawia, że są tak popularne i chętnie stosowane jako reklama przestrzenna? Z czego są zrobione i dlaczego?

Styrodur w budownictwie i w reklamie

trudno uwierzyć, że materiał, z którego produkuje się reklamy przestrzenne to styrodur – tworzywo wykorzystywane w branży budowlanej. Jest cieńsze niż styropian ale równie lekkie, posiada właściwości izolacyjne i chroni przed wilgocią. Dlatego wykorzystuje się je izolacji budynków w szczególności zaś budowli, które wymagają cienkiej izolacji. Płyty Styroduru można łączyć ze sobą w grubsze arkusze dzięki czemu znalazły one zastosowanie w reklamie. Ich duża odporność na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że jest ona trwała i służy latami. Jest jeszcze coś, co sprawia, że styrodur jest tak cenionym tworzywem – ekologia. Materiał, który posiada właściwości samogaśnięcia i nadaje się w stu procentach do recyklingu jest bardzo pożądany wśród tych, którzy mają świadomość ekologiczną i dbają o losy naszej planety.

Gdzie zamówić reklamy przestrzenne ze styroduru?

Jeśli potrzebujesz szyldu czy też reklamy przestrzennej, warto zainwestować w styrodur. Jest podatny na obróbkę, dzięki czemu można mu nadać dowolny kształt, który będzie wykonany z niebywałą precyzją za pomocą specjalistycznych maszyn. Jest lekki i można go montować na ścianach, drzwiach, witrynach czy ściankach reklamowych. Jego powierzchnia jest gładka a farba idealnie się na niej rozprowadza oddając głębię i intensywność kolorów. To wszystko sprawi, że uzyskasz oryginalny i niepowtarzalny efekt. Reklamę przestrzenną zamówić możesz w drukarni internetowej, nie wychodząc z biura. Jedyne czego potrzebujesz, to projekt przygotowany zgodnie ze specyfikacją. Problemy i wątpliwości rozwiązać możesz na infolinii bądź na czacie. Zamawianie materiałów reklamowych jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.