Ekspozytor na ulotki – kompendium wiedzy

Ekspozytor na ulotki to w chwili obecnej najlepszy i najtańszy sposób, aby zaprezentować swoje broszury, katalogi i ulotki reklamowe. W zależności od wybranego modelu, dzięki ekspozytorom na ulotki można zaprezentować potencjalnym klientom ulotki w dowolnym formacie (DL, A6, A5, A4 i A3).

Podział ekspozytorów

W dzisiejszych czasach ekspozytory na ulotki możemy podzielić przede wszystkim ze względu na ich zastosowanie. Największym zainteresowaniem cieszą się ekspozytory przenośne (składane), które doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju konferencjach i targach. Przenośne ekspozytory są bardzo lekkie i łatwe w transporcie, dlatego też tak wiele firm korzysta z ich dobrodziejstwa.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także ekspozytory stacjonarne, które najczęściej można spotkać w biurach albo w różnorodnych punktach sprzedaży. Ekspozytory tego typu przeważnie składają się z bazy i wyposażenia opcjonalnego np. specjalne kieszonki na ulotki, półki na ulotki, postery albo uchwyty. Bardzo wiele ekspozytorów tego typu posiada również możliwość zaprezentowania dodatkowej grafiki reklamowej na banerze.

Wiele firm oferuje swoim klientom także ekspozytory wielofunkcyjne. Jak łatwo się domyśleć inwestując w tego typu system otrzymamy wiele zastosowań, które można w dowolny sposób modyfikować przy pomocy dodatkowych akcesoriów.

Kolejną grupę stanowią ekspozytory na biurko, które doskonale nadają się do prezentowania wizytówek i ulotek o różnorodnych formatach. Warto wspomnieć o tym, że możemy zamówić ekspozytory posterowe, które wykorzystywane są do prezentacji plakatu, jak i również ekspozytory kieszeniowe, które z kolei przeznaczone są do ekspozycji ulotek i broszur.

Ostatnią grupę stanowią popularne ekspozytory na ścianę, które bez żadnego większego problemu mogą być przymocowane do ściany. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych firm, które mają do zagospodarowania bardzo niewielką powierzchnię.

Gdzie kupić ekspozytor na ulotki?

Ekspozytory na ulotki cieszą się w dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też na naszym rynku pojawiło się bardzo wiele profesjonalnych firm, które oferują tego typu produkty. Co warte podkreślenia uwagi ekspozytory są doskonałą propozycją nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy działają wyłącznie na rynku lokalnym. Największy wybór ekspozytorów znajdziemy oczywiście w Internecie. Mowa tutaj nie tylko o profesjonalnych sklepach internetowych, ale również o aukcjach internetowych, które cieszą się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem.

Ekspozytor na indywidualne zamówienie

Na naszym rynku jest bardzo wiele rzetelnych firm, które oferują swoim klientom wykonanie ekspozytorów na indywidualne zamówienie. Dzięki drukarni online możemy zamówić nawet bardzo nietypowy ekspozytor z indywidualnym logo własnej firmy albo z oryginalnym sloganem reklamowym. Profesjonalna prezentacja ulotek reklamowych wymaga starannej oprawy, dlatego też warto zainwestować w wysokiej jakości ekspozytory, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. W dzisiejszych czasach praktycznie każda profesjonalna drukarnia online jest w stanie przygotować nam wysokiej klasy ekspozytory na ulotki drukowane na grubych kartonach. Istnieją także specjalistyczne firmy, które wykonują stojaki z plexi. Oczywiście w tym drugim przypadku także istnieje możliwość wydrukowania na plexi logo firmy.

Ile kosztuje ekspozytor na ulotki i jak zlecić jego produkcję?

Aby zlecić drukarni online produkcję ekspozytorów na ulotki wystarczy wybrać interesujący nas model i przesłać online logo naszej firmy albo przygotowaną grafikę reklamową. Ceny ekspozytorów na ulotki zależą oczywiście od ich rodzaju oraz od ilości egzemplarzy jakie zamawiamy.